Banka Hesap Numaralarımız

0216 349 65 78

bilgi@gezmisogluhukuk.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Kamu İhaleleri ve Özelleştirmeler

Kamu İhaleleri ve Özelleştirmeler

Uzman Kadromuzdaki avukatların kamu ihaleleri ve özelleştirmeler konusundaki tecrübe ve bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

 

Kamu İhaleleri ve Özelleştirmelerle ilgili sunabileceğimiz hizmetler aşağıda özetlenmiştir

 

- 4734 Sayılı Kanuna tabi mal alım ihaleleri, hizmet alım ihaleleri, yapım işleri ihaleleri, danışmanlık ihaleleri konularında müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmetleri sunulması, ihale dokümanlarının ve şartlarının tetkiki, ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin temsili, kamu ihalelerinden yasaklama kararlarına karşı itiraz ve dava yollarına başvurulması, Kamu İhale Kurumu’na şikayetlerde bulunulması, şikayetlere cevap verilmesi.

- Özelleştirme ihalelerinin tüm süreçleri boyunca müvekkil şirketlere hukuki danışmanlık hizmetleri sunulması, ihale dokümanlarının hazırlanması ve tetkiki; hukuki risk analizi yapılması.

- Kamu otoriteleri ve özel kişilerle müzakerelerin ve iletişimin yürütülmesi.

- Kamu ihalelerine ve özelleştirmelere katılma ve yeterlilik şartlarının incelenmesi ve ilgili hukuki tavsiyelerde bulunulması.

- Kamu ihalelerine girecek şirketlerin konsorsiyum veya iş ortaklığı olarak ihalelere katılabilmesi için gerekli sözleşmelerin hazırlanması ve hukuki değerlendirmelerin yapılması.

- Özelleştirilen hedef şirketlerin ve malvarlıklarının incelenmesi; hukuki risk ve durum tespit raporlarının hazırlanması.

- Özelleştirmelere ilişkin yatırım anlaşmalarının ve devir sözleşmelerinin müzakeresi ve revizyonu.

Bizi Arayın 0216 349 65 78

Bizi Arayın 0216 349 65 78

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No: 251 D.6 Göztepe Kadıköy / İstanbul
0216 349 65 78
0216 337 90 08
bilgi@gezmisogluhukuk.com

2019 © Copyright Her Hakkı Saklıdır.

Gezmişoğlu Hukuk Bürosu, İstanbul Barosuna kayıtlı uzman avukat kadrosu ile ceza hukuku, aile hukuku, miras hukuku, iş hukuku gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ