Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

1982 yılında İstanbul’da kurulan ve avukatlık faaliyetlerine başlayan Gezmişoğlu Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerinin danışmanlığını ve avukatlığını yapmaktadır. Büromuz; arabuluculuk, danışmanlık ve avukatlık hizmeti ile gerçek/tüzel kişilerin yaşadığı hukuki ihtilafların çözümü konusunda faaliyet göstermektedir.


Gezmişoğlu Hukuk Bürosu olarak temel ilkemiz; gerçek/tüzel kişilerin karşılaştığı hukuki problemlerinde etkin, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak üzere doğru ve kaliteli hizmet verebilmek olup aynı zamanda müvekkillerine sağladığı hukuki hizmetlerinde mesleki ilke ve etik değerlere önem vermektedir.

Her biri alanında uzman; İngilizce, Almanca, Fransızca dillerine hakim kadrosu ve diğer idari personelleri ile müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan ve avukatlık mesleğinin gerektirdiği hukuksal faaliyetleri yerine getirme gayreti ile doğmuş ve doğması muhtemel uyuşmazlıklar bakımından hukukun tüm dallarında faaliyet gösteren Gezmişoğlu Hukuk Bürosu; arabuluculuk, danışmanlık hizmeti ile dava ve icra takibi süreçlerinde profesyonel bir hukuk hizmeti sağlamaktadır.

Gezmişoğlu Hukuk Bürosu, mevzuatta yapılan değişiklikler ile güncel içtihatlara hakim olan yapısıyla; müvekkillerinin taleplerininin yerine getirilmesinde sahip olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi doğrultusunda müvekkillerine etkin, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak hizmet vermektedir.